Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Polecamy
Obiekty
Najnowsze wiadomości Portalu Konferencyjnego
Jaki będzie polski rynek konferencyjny w bieżącym roku ? Ubiegły rok przyniósł 50% wzrost.

W Krakowie powstaje Centrum Kongresowe ICE. Inwestycja realizowana przez władze miasta, ma planowo zakończyć się w ostatnim kwartale 2014r.

Regiony wschodniej Polski starają się coraz bardziej przyciągać turystów, także biznesowych. Stale powiększana jest baza hotelowa. Jak donosi dziennikwschodni.pl ożywienie w branży widoczne jest w całym regionie.

Wiele ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i na świecie umyka uwadze turystów z uwagi na ich niewystarczającą promocję. Nowa inicjatywa, podjęta przez HTC Polska, i kampania pod nazwą "Kreujemy miasto" ma na celu stworzenie interaktywnej mapy interesujących miejskich lokalizacji.

Jak informuje firma TomTom, jej koronny produkt "Globalne Usługi Geokodowania" będą zintegrowane z informacjami dostępnymi na stronach TripAdvisor.

Powstaje kolejny nowy ciekawy hotel - tym razem we Władysławowie. Apart Hotel Gwiazda Morza znajduje się w historycznej części Władysławowa, w Hallerowie. Częściowo także na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Sieć hoteli Qubus zmodernizowała swoja stronę internetową i wbudowała nową funkcjonalność: rezerwacje pokoi on-line.

Czy kobieta w biznesie ma inne wymagania niż mężczyzna, szczególnie w trakcie podróży służbowych ? Hotel Hyatt Regency Warsaw twierdzi, że tak.

Strona 4 z 36 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>